در رسانه

به گزارش «خبربان» و به نقل از دانا نخستین خانه بازی های فکری با عنوان خانه معما افتتاح شد

0 دیدگاه

نخستین مرکز بازی های گروهی فکری با عنوان ” خانه معما” به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و با حضور دکتر مصطفی ملایی رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم افتتاح گردید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قم فردا، مجید رفیعی در حاشیه افتتاح نخستین مرکز بازی های فکری ” خانه معما”  که  توسط سازمان فرهنگیورزشی شهرداری قم افتتاح شد، اظهار داشت: این بازی بصورت جهانی است که با برنامه ریزی صورت گرفته بصورت کاملا بومی طراحی و اجرا شده است .

وی افزود: این بازی یک بازی جهانی است که یک سال و نیم است وارد ایرانشده است و اسامی مختلفی دارد که  به نام خانه معما نامگذاری شده است، همانند بازی های مجازی است ولی در قالب واقعیت اتفاق می افتد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم بیان کرد:در بازی خانه معماگروه وارد فضایی می شوند که از قبل تعریف شده است و بازی کاملا طبیعی است، اتاق ساواک و اتاق موزه در این مکان ساخته شده است که همه چیزطبیعی به نظر می آید، گروه به موضوعی برمی خورند که مشکوک است و با استفاده از ابزارهای داخل اتاق سلسه وار با معماهای مختلف روبرو می شوند که مجبور  می شوند آنها را حل کنند.
مجید رفیعی افزود: گروه یک ساعت فرصت دارند که کلید اصلی درب را پیدا کرده و از اتاق خارج شوند، این بازی نیازمند کار گروهی است و هوش و دقت عمل و تمرکز از مهم ترین ابزار برای موفقیت در آن است. 
لینک خبر

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
ارسال دیدگاه
وارد حساب کاربری شوید